MatraSport Forum
		Additional features => Native languages => Topic started by: hoffmann on December 18, 2013, 07:30:29 pm
		
			
			- 
				http://suchen.mobile.de/auto-inserat/talbot-andere-matra-murena-amsterdam/187997956.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.modelDescription=matra&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.modelDescription=talbot&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT
			
 
			
			- 
				Ligner en USA-model, med sidemarkeringslys, og tåbelige gummikofangere. 17.000 km. lyder godt nok ikke af meget på en 30 år gammel bil!... Den er jo næsten ny så!  ??? Køb Poul!! Måske den kan køre!, og det er du jo slet ikke vant til!  ;)
			
 
			
			- 
				Mener bestemt at have set den eller en magen til for nylig, men den kostede langt ovet det beløb der bliver forlangt her. 
Er den brune velour kabine lavet i 83 modellen ? Sæderne ser nu lidt brugte ud, i forhold til de 17000 km.
			 
			
			- 
				Det synes jeg også. Var den ikke på ebay.com i USA flere måneder siden ?